Anonymous - hnutí hackerů za svobodu, které má koule, přichází

19. 09. 2011 10:41:00
Anonymous je hackerská skupina, která se nabourala do bankovních sítí, do všemožných vládních a armádních institucí po celém světě. Přinesla řadu tajných informací, které hlavně v samotné Americe vyhánějí davy rozhořčených lidí do ulic. Anonymous děsí každého, kdo má co skrývat. Jak o sobě sami tvrdí: My jsme Anonymní. Jsme legie, my neodpouštíme a nezapomínáme, očekávejte nás.
Anonymní se stávají bojovníky za svobodu.Anonymní se stávají bojovníky za svobodu.

Tuto hrozbu adresovali institucím, jako je Nato, CIA, americký prezident a to už má nějaké koule, nemyslíte? Zdá se, že se z nich pomalu začíná stávat symbol hnutí za svobodu. Pro lidi po celém světě představuje toto hnutí naději a jsou nadějí i pro nás.

Jistě mi každý inteligentní člověk dá za pravdu, že proti násilí nelze bojovat násilím, a právě v tom tkví sympatie narůstajícího počtu přívrženců. Anonymous připravili na internetu v USA kampaň vyzývající k okupaci Wall street, která právě v těchto dnech v New Yorku vyhnala lidi do ulic.

Zde je jasně vidět že počet fanoušků roste protože symbolizují naději, že dobro má ještě ve světě šanci. Že je tu někdo, s kým si neví rady ani ty nevětší světové organizace, a ten hlídá svobodu obyčejných lidí.

Vše totiž směřuje do totality. Už to není Amerika ale Čína kdo je na tom ekonomicky nejlépe a proto bude Čína naším vzorem. Ovce budou souhlasit, ale já nepolezu do řiti režimu, který vyvraždil všechny svoje odpůrce v pracovních táborech, když soudruzi stavěli svoje megalomanské projekty.

Díky naprosto otřesným pracovním podmínkám a skandálně nízkým mzdám odsud proudilo a proudí většina výrobků na západním trhu, kterým často ve zdejších podmínkách nelze cenově konkurovat. Mnohdy jsou nekvalitní a porušují zdejší předpisy, jako třeba prodlužka bez uzemění, hračky pro děti ze zdraví škodlivých plastů atd. To se ale na trhu ztratí, takže výsledkem je, že většina tuzemské produkce to dříve či později musela zabalit. Všechno je to špinavá hra, nemyslíte?

Politika se stává překážkou v pokroku a stojí mezi námi a opravdovou svobodou. V diskusích mi říkají, že jsem komunista, a já se akorát musím smát jejich omezenému vidění světa. Já nejsem ani komunista, ani nácek ani socan a ani modrá straka. Jsem svobodný člověk, který nekulhá na levou ani na pravou nohu, takže bolavá noha mi nesmrdí a umím používat to, čemu se říká mozek. Politika je špinavá hra z cílem ukrást si co nejvíc a ruce od toho, než to začne smrdět a dokud budou lidi hrát tu pravolevou hru, budou mít zloději u koryta mandát krást.

To, že je to celé banda zlodějská dokazuje už sám ministr Alexandr Vondra. Ten si jezdí po světě jako by se nikdy kauza PromoPro nekonala, on je víc než zákon.

On je zákonodárce, tak mu do toho lůza nemá co mluvit že? Tož sory Sašo

Američani už vědí, že původ krize, kterou tu dnes máme, musíme hledat na Wall street, kde ji upekli prohnaní bankéři, kteří si tím ještě slušně vydělali. Wall street je totiž hlavně místem pro spekulace, manipulace a jiné nekalosti, díky kterým bohatne hrstka vyvolených na zbytku lidí. Morální hlediska nesmí stát pořád až za vším ostatním, ale měly by hrát důležitější roli v rozhodnutích týkajících se nás všech.

Jak řekl jeden moudrý člověk: Lidi by se neměli bát svojí vlády ale vláda by se měla obávat lidí. To jsou slova, která dnes bohužel neplatí a vláda si dělá co chce. Jsou to egoisti, snobi s životem, který se nedá srovnat s tím, jak žije občan České republiky. Jak potom mohou posoudit, jaký dopad budou mít jejich reformy? Matematicky?

V politice nefunguje matematika, když každá strana může přijít k jinému výsledku a všechny jsou podle autorů správné. Stejně tak to je i s řešením krize v Řecku. Řešit dluh dalším dluhem je jako by matematické pravidlo plus a mínus dává mínus neplatilo, a mělo to to být plus. Politici to tvrdí ale matematika se ošidit nedá. V Řecku vědí, že dva záchrané balíčky se znamínkem mínus pro ně plusem rozhodně nejsou. Naopak, stali se jakousi formou sociálně nestabilního Europrotektorátu, který je hluboce zadlužený včetně kojenců.

Ať se jdou politici bodnout, lidi mají toho oblbování všude plné zuby. Všude v Evropě se lidi bouří a jen díky médiím, které o tom jaksi zapomenou informovat a věnují se raději propagandě, nejsou protesty ještě masovější. Je čas na změnu, která bude znamenat naději pro budoucí generace, ne samé dluhy a zabíjení pro zájmy elit, které člověkem pohrdají a stojí nad ním. Lidstvo je v bodě, kdy se potřebuje osvobodit, aby zachránilo Zemi před sebou samotným. Anonymous by se mnou jistě souhlasili...

Autor: Radek Čelechovský | pondělí 19.9.2011 10:41 | karma článku: 21.59 | přečteno: 1662x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Mariánský sloup znovu ozdobí Staroměstské náměstí

A to nenávistníkům navzdory. Nechápu, proč některým lidem vadí Mariánský sloup na pražském Staroměstském náměstí. Daleko horší je pamětní deska náboženskému fanatikovi Janu Želivskému na Staroměstské radnici.

17.6.2019 v 16:59 | Karma článku: 28.89 | Přečteno: 984 | Diskuse

Jita Splítková

Mariánský sloup jako zdvižený prostředníček

Tak to tu opět máme – snahy o obnovení sloupu hanby. Kdo soudný by chtěl mít v centru svého hlavního města symbol ponížení, zastrašování, utlačování, okradení, poněmčování - ale i kolaborace a lokajství? Proč neobnovovat?

17.6.2019 v 14:58 | Karma článku: 29.04 | Přečteno: 732 |

Irena Aghová

Timon Athénský – vše pro mé přátele.

Jen díky panu profesoru Hilskému můžeme v současnosti nahlédnout do srdce Shakespearovy tvorby a osvojit si i znalosti nejen jeho doby, ale také společenské a politické situace renesanční Anglie.

17.6.2019 v 14:31 | Karma článku: 6.35 | Přečteno: 118 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Premiér Babiš má důkaz na to, že už je líp. No tak to se mi hnedle ulevilo…

S babočkou paví oko na tričku, na mikině, či co to je, zvěstuje národu jeho Mesiáš, že jsme se konečně dočkali – už je líp! No, to to ale trvalo, hlavně, že na to má pan Mesi... pardon, premiér, papír...

17.6.2019 v 13:37 | Karma článku: 23.30 | Přečteno: 505 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Chlapec po operaci mandlí v kómatu

Po všech stránkách strašný případ - strašné selhání nejen zdravotnického zařízení, ale celkového systému prevence chyb a také následného šetření.

17.6.2019 v 13:13 | Karma článku: 15.60 | Přečteno: 381 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz